Zajęcia dla dorosłych z Legi... Cykl turniejów badmintona Nabory do nowych grup trenin...

AKTUALNOŚCI

2018-11-27 09:47

Turniej LEGIA BADMINTON SCHOOLS w Książenicach

Autor: Legia Badminton Schools

W miniony weekend 24.11 w Strefie Ruchu Książenice odbył się pierwszy turniej Legia Badminton Schools, w którym udział wzięli uczestnicy ze wszystkich naszych ośrodków.

Rozgrywki miały miejsce w ośrodku, w którym na co dzień trenują nasi podopieczni - Strefa Ruchu Książenice.

 

Organizatorzy redagują wydarzenie w poniższy sposób:

"Mnóstwo sportowych emocji dostarczył turniej w badmintona dla dzieci, który po raz pierwszy organizowany był przez Strefę Ruchu Książenice we współpracy z klubem Legia Badminton Schools. W zawodach udział wzięło kilkadziesiąt dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat, które reprezentowały okoliczne kluby sportowe. Sponsorzy wydarzenia zapewnili uczestnikom regeneracje w postaci jogurtów od firmy Bakoma i pizze z Restauracji Rybarbar. Wszyscy otrzymali dyplomy za uczestnictwo oraz karty do gry z wizerunkami zawodników. Zwycięzcą zostały wręczone medale, podwójne vouchery na najbliższy mecz Legii Warszawa z Koroną Kielce i inne drobne upominki. Turniejowi towarzyszyło mnóstwo dobrej zabawy, sportowej rywalizacji i rodzinnej atmosfery."

 

Z naszej strony możemy tylko dodać iż cieszymy się, że nasi podopieczni mieli okazję spotkać się z kolegami z innych ośrodków, trenujących w tych samych barwach. Była to świetna okazja by sprawdzić się wśród rówieśników i podnosić swoje umiejętności.

 

Dziękujemy uczestnikom i rodzicom za udział w turnieju. Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich zawodników. Ogromne podziękowania dla organizatora za wspaniały turniej.

 

Do zobaczenia na następnym evencie!

 

GALERIA ZDJĘĆ Z TURNIEJU

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA BADMINTON SCHOOLS
Zasięg Legia Badminton Schools

Liczba zawodników: 128

Liczba lokalizacji: 6

Liczba drużyn: 18

Legia Badminton Schools na YouTube