Zajęcia dla dorosłych z Legi... Cykl turniejów badmintona Nabory do nowych grup trenin...

Sekcja

Sekcja Badmintona Legii Warszawa to projekt skierowany do zawodników w wieku 16+. Tworzymy ścieżkę kariery dla młodych adeptów Legia Badminton Schools, którzy dzięki sekcji mogą dalej rozwijać się w badmintonie na najwyższym możliwym poziomie.

 

Stowarzyszenie Sekcja Badmintona Legii Warszawa zostało zawiązane w 2019 roku w celu zapewnienia profesjonalnego szkolenia zawodnikom oraz popularyzacji badmintona.

 

Sekcja Badmintona Legii Warszawa to projekt skierowany do uczestników w wieku 16+.

Szkolimy zarówno zawodników (na każdym poziomie zaawansowania) jak i początkującyh amatorów.

 

Naszym celem jest zapewnienie warunków szkoleniowych na najwyższym możliwym poziomie. Praktykujemy indywidualne podejście oraz pracujemy na wieloletnimy planie szkoleniowym, którego efektem mają być najwyższe trofea na arenie krajowej jak i międzynarodowej.

 

 

Sekcja Badminona Legii Warszawa to również ścieżka kariery dla naszych zawodników w projekcie Legia Badminton Schools. Po zdobyciu odpowiedniego przygotowania i zbudowaniu badmintonowych fundamentów, zapewniamy możliwość dalszego rozwoju pod okiem wykwalifikowanej kadry.

 

Celem sekcji jest również powstanie drużyny reprezentacyjnej w ramach Polskiej Ligi Badmintona. 

 

Treningi w ramach sekcji odbywają się w profesjonalnych ośrodkach badmintonowych zapewniających najwyższy standard jeżeli chodzi o infrastrukturę badmintonową. Głównym ośrodkiem szkoleniowym jest lokaliacja w klubie LAVO. - miejscu w którym trenuje Kadra Narodowa.

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA BADMINTON SCHOOLS
Zasięg Legia Badminton Schools

Liczba zawodników: 128

Liczba lokalizacji: 6

Liczba drużyn: 18

Legia Badminton Schools na YouTube