Cykl turniejów badmintona Le... Zajęcia dla dorosłych z Legi... Nabory do nowych grup trenin...

AKTUALNOŚCI

2020-10-19 12:19

MOBILNI FOTOGRAFOWIE ODWIEDZAJĄ NASZE LOKALIZACJE

Autor: Legia Badminton Schools Fot. Legia Soccer Schools

Trwają sesje foto w Legia Badminton Schools! Począwszy od 19 października br., podczas zajęć w lokalizacjach Legia Badminton Schools, naszych zawodników będą odwiedzać mobilni fotografowie, którzy wykonają zdjęcie każdemu zawodnikowi i zawodniczce na potrzeby produkcji personalizowanych zestawów foto młodego zawodnika Legii! Zachęcamy do obecności za zajęciach i uczestniczenia w sesji.

Zestaw oraz dodatkowe produkty ze zdjęciem Państwa pociechy są znakomitym prezentem pod choinkę a także cenną pamiątką dla całej rodziny.

 

W skład propozycji możliwych do zakupu wchodzą:
- Zestaw: kalendarz, ramka, plakat.
- Brelok.
- Poszewka na poduszkę.
- Identyfikator ze smyczą.
Uwaga: by mieć możliwość zamówienia i zakupu dodatkowych produktów (brelok, poszewka, identyfikator) konieczne jest zamówienie/zakup zestawu, na który składa się kalendarz, ramka i plakat.

 

Zdjęcia zostaną wykonane zawodniczkom i zawodnikom:
- Ze wszystkich lokalizacji w Polsce i każdego programu sportowego Legia Badminton Schools 
- Tylko dzieciom posiadającym prawo wzięcia udziału w treningach (odpowiedni status, brak zaległości finansowych) w danym projekcie oraz ubranym w oficjalne stroje Legia Soccer Schools otrzymane przy okazji rejestracji do szkółek lub zakupionych ze sklepu on-line Legia Soccer Schools dostępnym w Panelu Opiekuna na stronie https://panel.legiabadmintonschools.pl/.


Gotowe zestawy dla zawodników są już dostępne do zakupu w sklepie on-line Legia Soccer Schools, który znajduje się w Panelu Opiekuna na stronie https://panel.legiasoccerschools.pl/.


Wydanie gotowych zestawów zaplanowaliśmy na połowę grudnia 2020 r.

Zachęcamy do obecności na zajęciach tak by każde z Państwa dzieci mogło uczestniczyć w sesji zdjęciowej. Prosimy także o odpowiedni ubiór dzieci zgodnie z powyższymi wskazówkami.


Zestawy foto będą wykonane dla każdego dziecka biorącego udział w sesji.

 

 

 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA BADMINTON SCHOOLS
Zasięg Legia Badminton Schools

Liczba zawodników: 232

Liczba lokalizacji: 17

Liczba drużyn: 53

Legia Badminton Schools na YouTube