Cykl turniejów badmintona Le... Zajęcia dla dorosłych z Legi... Nabory do nowych grup trenin...

AKTUALNOŚCI

2023-04-17 16:58

Nasi zawodnicy biją rekord w zdobywaniu medali!

Autor: Legia Badminton Schools Fot. Legia Badminton Schools

Co za weekend!

W minioną sobotę (15.04.2023r.) reprezentanci Sekcji Badmintona Legii Warszawa startowali na zawodach w Zielonce oraz na ogólnopolskim turnieju w Kępnie.

W Kępnie Filip Pączek zachwycił swoimi umiejętnościami, zdobywając  złoto w grze mieszanej i srebro w kategorii chłopców do lat 13. Lena Pączek i Natalia Karolak nie dały za wygraną, zajmując trzecie miejsce w grze podwójnej dziewczynek do lat 13.
Sama Lena ponownie stanęła na podium, zdobywając  drugie miejsce w kategorii dziewczynek do lat 11. Brawo!

Z kolei w Warszawie Blanka Bierdzio stanęła na najwyższym stopniu podium na turnieju "WWL Badminton Cup 2023" w kategorii dziewcząt (klasy 7-8).
Na tym samym turnieju Piotr Zabdyr wywalczył srebrną blaszkę w kategorii chłopców w wieku licealnym.