Cykl turniejów badmintona Le... Zajęcia dla dorosłych z Legi... Nabory do nowych grup trenin...

AKTUALNOŚCI

2020-08-05 04:47

Program CHAMPION

Autor: Legia Badminton Schools

Autorski program szkoleniowy dzieci i młodzieży przygotowany dla zawodników Legia Badminton Schools oraz Sekcji Badmintona Legii Warszawa.

"Program *** Champion" to profesjonalna myśl szkoleniowa przygotowana specjalnie dla uczestników Legia Badminton Schools oraz zawodników Sekcji Badmintona Legii Warszawa.

 

Nad programem Champion pracowali najlepsi specjaliści w zakresie motoryki oraz metodyki sportu i badmintona. Dzięki wymianie doświadczeń oraz obszernej wiedzy powstał innowacyjny i profesjonalny projekt, który ujednolica myśl szkoleniową we wszystkich naszych ośrodkach. Wytycza jasne cele, poprawia wydolność, szybkość oraz ogólną sprawność fizyczną. Nasi zawodnicy bez względu na wiek i poziom zaawansowania otrzymują najwyższe możliwe szkolenie, które jest dostosowane do ich potrzeb oraz możliwości.

 

Program Champion pozwala na wczesną i precyzyjną indentyfikację talentów a nasi zawodnicy mają ścieżkę kariery zakładającą starty w turniejach ogólnopolskich, międzynarodowych, Mistrzostwach Polski, Europy oraz Świata jak i staranie się o kwalifikację Olimpijską.

 

Plan programu zakłada testy początkowe, które określają poziom oraz możliwości uczestników. Wyniki testów pozwalają na precyzyjne dopasowanie do grup zaawansowania oraz stawiają cele szkoleniowe przed zawodnikami jak i sztabem trenerskim. 

Testy powtarzane będą raz na kwartał. Ich wyniki zobrazują postępy, pozwolą na wprowadzenie korekt oraz zweryfikują pracę kadry szkoleniowej.

 

Program Champion zapewni najwyższy poiom szkoleniowy, chętnym da możliwość sięgania po Mistrzowskie tytuły oraz pomoże w rozwoju naszego projektu - jak na Mistrza Polski przystało - oczywiście nie zapominając o dobrej zabawie i przyjemności z gry w fanstycznego i niepowtarzalnego BADMINTONA.

 

Celem programu jest również stworzenie ścieżki kariery dla naszych zawodników, którzy zdobywając kolejne umiejętności otrzymują * (gwiazdki) umieszczane na koszulkach klubowych.

Program zakłada:

- grupę naborową o poziomie początkującym -> sam herb Legia Badmitnon Schools

- 1 poziom zaawansowania -> pierwsza * nad herbem Legia Badminton Schools,

- 2 poziom zaawansowani -> druga * nad herbem Legia Badminton Schools,

- 3 najwyższy poziom zaawansowania -> trzecia * nad herbem Legia Badminton Schools.

 

System zdobywania gwiazdek jasno wytyczy cele przed naszymi zawodnikami oraz spełni funkcję dodatkowej motywacji.

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA BADMINTON SCHOOLS
Zasięg Legia Badminton Schools

Liczba zawodników: 232

Liczba lokalizacji: 17

Liczba drużyn: 53

Legia Badminton Schools na YouTube