Cykl turniejów badmintona Le... Zajęcia dla dorosłych z Legi... Nabory do nowych grup trenin...

AKTUALNOŚCI

2021-03-07 14:31

Wiosenny turniej z okazji Dnia Kobiet

Autor: Legia Badminton Schools Fot. Legia Badminton Schools

Sobota 6 marca - święto badmintona z Legia Badminton Schools

W minioną sobotę rozegraliśmy kolejny turniej badmintona z cyklu „Legia Badminton Schools Cup”. Tym razem wprowadziliśmy kilka ciekawych zmian i dodatkowych atrakcji.

 

Nasi zawodnicy wiedząc, że do startu trzeba się odpowiednio przygotować, na hali pojawili się już o 9:30. Ku ich zdziwieniu korty były pełne zawodników kadry narodowej w badmintonie. Tu warto wspomnieć iż mamy przyjemność rozgrywać nasze turnieje w najnowocześniejszym ośrodku badmintona w Polsce - klub LAVO. Aktualnie jest to treningowy dom kadry narodowej PZBad. Wracając do wątku, niespodzianka była wyjątkowa. Mali Legioniści mieli okazję zabaczyć najlepszych badmintonistów w akcji. Zachwyt i podziw. Zobaczyli do jakich sportowych celów dążymy! Skala motywacji osiągnęła poziom MAX!

 

Zawodnicy kardy skończyli trening. Do akcji wchodzi Legia Warszawa, dwanaście kortów szybko zapełniło się białymi koszulkami z ukochanym herbem na piersi.

 

Po krótkiej rozgrzewce zebraliśmy się na środku hali by omówić kilka zmian.

Pierwszą był system rozgrywek. Od teraz nasze turnieje rozgrywamy systemem do 11 pkt i dwóch wygranych setów. Drugą zmianą były wyjątkowe nagrody, które ufundował partner rozgrywek „VIP TECHNOLOGY”. Trzecią zmianą a raczej ciekawostką była relacja LIVE z jednego kortu, którą można było śledzić na FB.

 

RELACJA VIDEO:

 

Wszystko ustalone, więc startujemy. Kilka minut po 10:00 lotki poszły w ruch. 

Na kortach pojawili się pierwsi zawodnicy we wszystkich kategoriach U9, U11, U14, WS i MS. Zaczęły się emocje, pierwsze łzy, uśmiechy i okrzyki radości! Takie emocje są wpisane w DNA naszych turniejów, którym przyświeca najważniejsza zasada - DOBRA ZABAWA!

 

Przebrnęliśmy przez fazę grupową. Na tym etapie zaplanowane było losowanie nagród. Do wygrania rakiety badmintonowe oraz lotki do gry na wietrze. Tu nie trzeba było podwójnych zaproszeń, na hasło nagrody zebrali się wszyscy. Przy gorących brawach zwycięscy odbierali swoje trofea ;) 

Aleeeeee to nie koniec. 6 marca to świetna okazja by świętować zbliżający się Dzień Kobiet. Byliśmy na to przygotowani ;) Wszystkie dziewczynki i Panie obecne na turnieju otrzymały po tulipanie.

 

 

Czas wrócić do dalszej części rozgrywek. Wchodzimy w fazę pucharową. Od teraz wygrany idzie dalej, przegrany żegna się z turniejem. Powstaje lekka presja, rozgrywki przyspieszają ;) Około godziny 13:00 rozgrywamy finały i wyłaniamy zwycięzców. 

Mamy to! Koniec turnieju.

 

Wręczenie dyplomów i medali we wszystkich kategoriach odbywa się przy gorących brawach, które zwieńcza wspólne zdjęcie i wystrzał złotego konfetti!

 

LAVO. i VIP TECHNOLOGY wielkie dzięki za wsparcie :)

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA BADMINTON SCHOOLS
Zasięg Legia Badminton Schools

Liczba zawodników: 232

Liczba lokalizacji: 17

Liczba drużyn: 53

Legia Badminton Schools na YouTube