Cykl turniejów badmintona Le... Zajęcia dla dorosłych z Legi... Nabory do nowych grup trenin...

Przedszkola Badmintonowe

„Przedszkola Badmintonowe” to zajęcia badmintona dla dzieci w wieku od 3 do 7 roku życia i są one częścią ogólnopolskiego projektu „Legia Badminton Schools”, którego celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych dziewczynek i chłopców poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie.

W ramach projektu Przedszkoli Badmintonowych zajęcia odbywają się w placówkach przedszkolnych w salach zabaw Lub na terenie ośrodków LBS, które mozna znaleźć w harmonogramie treningów.

Podczas zajęć dzieci, będąc pod opieką trenera, wkraczają w zaczarowany świat bajek i opowieści, w którym przeżywając przygody bawią się, rywalizują w duchu fair play oraz grają w mini badmintona.

Zabawy prowadzone są w sposób ogólnorozwojowy z elementami badmintona, poprawiając koordynację, refleks i sprawność fizyczną.

Starannie wyselekcjonowana kadra trenerska to osoby, które na co dzień prowadzą zajęcia badmintona na najwyższym poziomie – szkółkach „Legia Badminton Schools”. Bazując na swoim doświadczeniu oraz programie zajęć stworzonym specjalnie dla najmłodszych, wspierają chęć do ruchu młodych chłopców i dziewczynek i dają szansę na przeżycie niezapomnianych chwil.

By wzmocnić poczucie więzi między rodzicem a jego pociechą w ramach zajęć „Badmintonowe Przedszkola Legii” będziemy zachęcać do udziału w zajęciach również opiekunów naszych małych adeptów badmintona.

Zapisz swoje dziecko już teraz i podaruj mu niepowtarzalną szansę obcowania ze sportem i badmintonem oraz mistrzowską zabawą z Legią Warszawa.

Nadrzędnymi celami zajęć w „Badmintonowych Przedszkolach Legii” jest:
- nauka postawy fair play oraz wzajemnego szacunku;
- wzmacnianie potrzeby ruchu z wykorzystaniem gier i zabaw;
- kształtowanie koordynacji ruchowej oraz poczucia równowagi;
- danie poczucia dzieciom przynależności do rodziny Legii Warszawa;
- propagowanie zdrowego trybu życia i wzmacnianie relacji między opiekunami i dziećmi z wykorzystaniem zabaw i gier z elementami gry w badmintona;

Harmonogram zajęć: KLIKNIJ

Uwaga: Liczba miejsc w Piłkarskich Przedszkolach jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy.

Opłaty: Jednorazowa opłata wpisowego od 170 PLN + abonament od 180 zł miesięcznie

Dowiedz się więcej - FAQ - kliknij

Regulamin zajęć: Pobierz - PDF

 

ZAPISZ SIĘ - KLIK

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA BADMINTON SCHOOLS
Zasięg Legia Badminton Schools

Liczba zawodników: 232

Liczba lokalizacji: 17

Liczba drużyn: 53

Legia Badminton Schools na YouTube